Okul yıllarında yönetmen olmak istediğini belirten Karaca, “Kariyerimde geldiğim nokta beni çok mutlu ediyor. Yolum oyunculukla kesişmeseydi yine kamera arkası bir işte çalışırdım” dedi. Ters köşe rolle bir projede yer almak istediğini söyleyen oyuncu, “Mesleğimi evcilik oyununa benzetiyorum. Deli, tutarsız ve antipatik bir karakteri canlandırabilirim” diye konuştu.
Related Posts
Ormanın hayaleti Eskişehir’de görüldü
”Ormanın hayaleti” olarak da tanımlanan nesli tehlike altındaki ”Anadolu Vaşağı” bu defa Eskişehir’de görüldü. Uluslararası Doğayı Koruma Birliği’nin kırmızı listesiyle nesli tükenme tehlikesi altında olarak birinci dereceden koruma altında olan …
Hatay’da operatör damat gelin almaya kepçeyle gitti
Kepçe operatörü damadın gelin almaya kepçeyle gittiği anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşması izleyenlerin yüzlerini gülümsetti.
Savaş Ay’ın miras davası 11 yıl sonra sonuçlandı
Gazeteci Savaş Ay’ın mirasıyla ilgili dava 10 yıl sonra karara bağlandı. Mahkeme, mirasın paylaştırılmasına karar verdi. Karara göre, 13 sene önce hayatını kaybeden Ay’ın banka hesabında bulunan paraların ilk eşinden olan oğlu Ulaş Can Ay ve İkinci …