Bağcılar’da sokak çatışması! Her yer kurşun izi…

Bağcılar Yenigün Mahallesi’de saat 23.00 sıralarında silahlı iki grup, cadde üzerinde karşılaşınca birbirlerine ateş etmeye başladı.  648 Sokak’ta başlayan 644 Sokak’ta son buldu.

Çatışmada bir kişi yaralanırken taraflar ara sokaklardan kaçarak uzaklaştı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Yaralanan kişi, ambulansla hastaneye götürülürken polis ekipleri, 648 ve 644 Sokak’ta çok sayıda eve ve araca kurşun isabet ettiğini belirledi.

Olay yerinde, 40 adet boş kovan ve 2 adet mermi buldu. Polis, sokak ve çevresinde güvenlik kameralarını incelemeye alarak şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. 

“ÇOK KOKTUK”

Çatışmanın başlamasıyla vatandaşların yaşadığı panik anları ve çatışma sonrası tarafların olay yerinden kaçışı, güvenlik kamerasına yansıdı.

Sokakta ikamet eden Ayfer Danış, “Dün akşam burada çatışma çıktı. 3 tane genç vardı burada. Bir şey olacağını biliyorduk. Bir kişi vardı, diğerleri ona ateş ediyordu, o da aşağıya doğru kaçıyordu. Bizim evimize de kurşun isabet etti. Akşam çok korktuk” diye konuştu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir